Różdżki Mythix

Historia:

Według legendy, było siedem przodkini wróżek, które poszły do realnego świata z mitologicznego świata i przyniosły te różdżki  i podróżowały po Magicznym Wymiarze , w tym Ziemi. Te różdżki zostały sprowadzone do Tir Nan Ong na przechowanie.</span> Nawet Nebula , która jest ich opiekunem, nie może ich aktywować. Według niej, tylko siedem wróżek, które są godne jej mocy mogą otrzymać potężna moc:Mythix , zdolność zawarta w różdżki, dzięki której można przenieść się do Legendarium.

Obrazy różdżek:

Myt      Mtr                                                                                        

3d                          2d


Wyglond:

    Bloom Mythix Scepter by ColorfullWinx
  1.  Różdżka Bloom jest niebieska z jej symbolem w postaci różowego serca ,a wewnątrz jest diament.  1. 2.Stella posiada różową różdżkę z żółtawą gwiazdą pomarańczowy i niebieski diament w nim.  1. Flora ma różdżkę  z jej symbolem  złotego kwiatu, który ma zielony liść-jak struktury obok niego i jest w środku .Posiada również diament fuksja pod kwiatem.  1.  Różdżka Layli jest turkusowa z symbolem  niebieskio- zielonej muszli. Jej granice są żółte, a jej końcówka jest różowa i ma różowy diament na niej.

Musa posiada różdżkę Magenta z czerwonym symbolem serca na jej wierzchołku i niebieski klucz wiolinowy w niej. Posiada fioletowy diament 
  1. Tecna posiada fioletową różdżkę, która ma fioletowy diament z trzech, okręgi wapna na górnych trzech wierzchołków. Istnieją również dwa fioletowe trójkąty na jego dolnej części. Poniżej diamentu jest zielony neon diament.
Eldora posiada różową różdżkę z fioletowym diamentem pod różowym kwiatem o lekkich zielonych płatkach.    


Koniec Papa.1 komentarz: