Winx 3 film


capture_009_19042014_140040_665
Zacznę od stwierdzenia, że ​​ten: tak, jestem podekscytowany tym filmie. Dlaczego miałbym nie być? I cieszył Tajemnica Zaginionego Królestwa i magiczna przygoda, i chcę zobaczyć, co Rainbow jest wymyślić tym czasie
Powiedział, że przyczepa trochę mnie rozczarował. Wiedziałem, że to będzie sezon pięć filmów, ale nie mogłem się doczekać na nową przygodę. To brzmi jak fabuła sezonie pięć z recyklingu: "Tritannus próbuje przejąć Magicznego Wymiaru użyciu artefakt od Oceanu Nieskończonego." Jedyne różnice: Politea w miksie, a Bloom ma zapisać Sky zamiast Daphne.
capture_018_19042014_141607_029
Dlaczego Trix przynosząc Tritannus powrotem tak? Darcy i Stormy spędził cały sezon stara się przekonać Icy go zrzucić, a na koniec, zwrócił się przeciwko niej. Dlaczego oni jeszcze chcą go z powrotem? To nie ma sensu. Chyba Icy robi to na własną rękę.

Plus był straszny łajdak. Nie był silny, ciekawe, czy wystarczy do prowadzenia konfliktu sezonie pięć charyzmatyczny. Teraz on będzie bohaterem filmu? Fuj. Chciałbym, żeby to były tylko Trix i Politea. Widzieliśmy tylko przebłyski nią, ale ona już wydaje się silniejszy niż Tritannus. Myślę, że on po prostu ciężar.

Cieszę się, że w końcu tęczy wyjaśniając fabułę Politea, tak, że "oczy rekina" nie będzie już wydawać, losowo. Ale nie mogli zapisać go do filmu? Dlaczego nie Daphne właśnie spadła nazwę Politea zamiast? Następnie mogliśmy o niej dowiedziałem się więcej w tym filmie, zamiast tracić pół odcinka na misji solowej Bloom

Kolejne pytanie: był głównym celem sezonu pięć skonfigurować ten film? Jeśli tak, to nic dziwnego, że czułem się tak spieszyła! Można powiedzieć, Rainbow zrobił to samo z Tajemnica Zaginionego Królestwa, ale że historia została rozłożona na trzy sezony. Szliśmy podróż Blooma od pierwszego dnia, oglądając jej dowiedzieć się więcej i więcej o jej przeszłości i umacniać jej nieuchronnej walki z Ancestresses. Lost Kingdom było satysfakcjonujące zakończenie jej historii.

Hmm troche dziwne.Ale Il Mistero degli Abissi nie wydaje się kulminacyjnym sezonu piątego. Brzmi to jak na dodatkowym epizodzie. Tritannus już zawiodły raz. Wszystko robi próbuje w inny sposób, oraz, oczywiście, nie będzie on ponownie. Wytrwałość jest dobra cecha, ale ... to jest czas, aby zrezygnować.
capture_022_19042014_143812_092Hmm mam tylko pytanie jak zdobento to moc??


1 komentarz: